Angular w praktyce

Darmowy GitHub Teams dla zespołów

Darmowy GitHub

Microsoft bardzo zaskakuje nas ostatnimi czasy. Firma z Redmond dzieli się z developerami ciekawymi rzeczami za darmo. Wczoraj pojawiła się informacja o  darmowym szkoleniu Azure Fundamentals. Tym razem przyszedł czas na GitHub’a. Microsoft ogłasza: GitHub Teams za darmo!

Do dnia wczorajszego, jeśli jakiś zespół lub organizacja chciała skorzystać ze wszystkich podstawowych funkcjonalności GitHub’a to musiała wykupić jeden z płatnych planów.

14 kwietnia 2020 roku Github ogłosił, że udostępni podstawowe funkcjonalności dla zespołów za darmo.

github teams za darmo

Teraz każdy zespół, który korzysta z GitHub’a może w jednym miejscu korzystać ze wszystkich funkcjonalności takich jak: nielimitowane prywatne repozytoria, nielimitowana ilość członków w zespole, CI/CD, zarządzanie projektem, code review, zarządzanie kodem itp.

A Wy używacie GitHub’a do Waszych projektów komercyjnych lub prywatnych? Dajcie znać w komentarzu.

Jeśli post stanowił dla Was wartość to zapraszamy do bycia na bieżąco z nami i polubienia naszej strony na Facebook’u. Link poniżej.

Podziel się artykułem

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Marcin Milewicz

Programista z pasji od prawie półtorej dekady, profesjonalnie przeszło 8 lat. Lead UI Developer. Po godzinach Toastmaster, a także miłośnik podróży, gór oraz psychologii. Silnie nastawiony na innowacje technologiczne i rozwój osobisty.

Marcin Milewicz

Lead Software Developer