Angular w praktyce

Azure Fundamentals za darmo?

az-900 za darmo

Pisane przez nas aplikacje Angularowe muszą być gdzieś deployowane. Jedną z opcji jest chmura dostarczana przez Microsoft, Azure. W tym tekście dowiesz się jak podejść do egzaminu Azure Fundamentals AZ-900 zupełnie za darmo.

Zanim zaczniecie zastanawiać się jak można uruchomić Waszą aplikację na chmurze Azure, spróbujcie zapoznać się z tematem na darmowym szkoleniu Azure Fundamentals organizowanym przez Microsoft.

Link do szkolenia

EDIT: Powyższy link dotyczy szkolenia odbywającego się 21 kwietnia 2020, w przypadku braku miejsc można poszukać innego wolnego terminu wśród nadchodzących wydarzeń:

Nadchodzące wydarzenia zaplanowane przez Microsoft

Jak już zapoznacie się z tematem to będziecie mogli przystąpić do egzaminu certyfikacyjnego AZ-900 …za darmo

Ścieżka: Microsoft Azure Fundamentals | CloudTeam

Jak to zrobić?

Wystarczy, że weźmiecie udział w powyższym szkoleniu podczas którego będą rozdawane vouchery o wartości $69 na certyfikacje AZ-900.

Więcej informacji o samej certyfikacji znajdziecie tutaj

Certyfikacja AZ-900

Jeśli dla kogoś szkolenie online to mało, to Microsoft udostępnia świetne materiały online:

Podstawy platformy Azure AZ-900

Dzięki za uwagę!

Jeśli było to pomocne dla Ciebie i chciałbyś w przyszłości przeczytać inne wartościowe rzeczy, to polub nas na Facebooku. Link zamieszczam poniżej.

Podziel się artykułem

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Marcin Milewicz

Programista z pasji od prawie półtorej dekady, profesjonalnie przeszło 8 lat. Lead UI Developer. Po godzinach Toastmaster, a także miłośnik podróży, gór oraz psychologii. Silnie nastawiony na innowacje technologiczne i rozwój osobisty.

Marcin Milewicz

Lead Software Developer